Strona głównaWiadomościTargi i konferencjeKoneser Technologicznie już w najbliższą sobotę. Odbierz darmowy bilet

Koneser Technologicznie już w najbliższą sobotę. Odbierz darmowy bilet

W najbliższą sobotę, 15 października startuje event Koneser Technologicznie przygotowany przez firmę Blue Technology, właściciela marki Hyperbook. Pobierz darmowy bilet i weź udział w tym fantastycznym wydarzeniu.

Podczas Koneser Technologicznie będziemy mogli zagrać w wiele tytułów m.in. Rainbow Six Siege, Apex, ASSASSIN’S CREED VALHALLA, FARCRY 6, Warzone czy też Rocket league.  Oprócz gry casualowej i zabawy będzie można również sprawdzić się w turnieju Rainbow Six 1v1, a także w liczne turnieje retro np. powracając do czasów – Icy Tower. Do wygrania będą między innymi biurka ProGamer, gry wydawnictwa Ubisoft, figurki kolekcjonerskie Rainbow Six i wiele innych nagród.

Firma Edutech Expert zaprezentuje nowości produktowe w trzech kategoriach: VR, druk 3D oraz ramiona robotów. Na stoiskach dowiemy się co niesie nowoczesna edukacja z wykorzystaniem gogli VR. Weźmiemy udział w kursie modelowania Fusion 360 oraz zobaczymy w akcji drukarkę Flashforge Creator 3.

W sekcji robotów zostaną zaprezentowane współpracujące ramiona firmy Elephant Robotics. Są to urządzenia przeznaczone dla edukacji pozwalające na poznawanie technologii takich jak widzenie maszynowe, czy sztuczna inteligencja i stosowanie ich w rozwiązaniach automatyki. Roboty te, wzorowane na maszynach przemysłowych, mają na celu ułatwienie uczniom i studentom płynnego wejścia na rynek pracy.

Odwiedzający będą mogli porozmawiać także z założycielkami fundacji IT Girls wspierającej rozwój zawodowy w gałęziach technologicznych i informatycznych.

Na stoisku Budda Play będziecie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w grze Assetto Corsa z Królową Polskiego Driftu  – Karoliną Pilarczyk. Do dyspozycji zwiedzających oddamy kokpity SimRacing. https://www.instagram.com/karolinapilarczyk/.

Dzięki Fundacji Koncept Kultura, będziecie mogli zagłębić się w Wirtualny Teatr Historii. Fundacja zaprosi was do kina VR, a także do wirtualnego Escape Room-u.

Mnemosis to polski startup deep tech zajmujący się tworzeniem tzw. digital humans w oparciu o zaawansowaną metodę skanowania 4d oraz własny algorytm AI w zautomatyzowanym procesie przetwarzania. Na targach pokażą możliwość zastosowania efektów swojej technologii między innymi w silniku Unreal 5.

ACTINA – polski producent komputerów gamingowych. Komputery ACTINA tworzone są przez profesjonalistów od ponad 20 lat we współpracy ze światowymi producentami podzespołów. Służą na eventach, turniejach, bootcampach, obozach oglądanych i odwiedzanych przez tysiące. Na stoisku ACTINY młodsi gracze będą mogli przetestować gry LEGO Gwiezdne Wojny Saga Skywalkerów oraz Psi Patrol Grand Prix.

Point Games – w sklepie będziecie się mogli zaopatrzyć w gry planszowej, książki, komiksy, mangę, gadżety z gier, gry planszowe itp.

 

W ramach strefy Retro, zostaną udostępnione zabytkowe urządzenia. Wśród nich znajdą się m.in. NES (Super Mario, Excitebike), Nintendo 64 (Mario Kart 64, Super Smash Bros), Atari 65XE (Yoomp!), Commodore 64 (Boulder Dash, River Raid) oraz pecety z Windowsem XP spięte w sieć (Worms Armageddon, Quake III Arena). Wszystkie urządzenia będą w pełni interaktywne. Strefę buduje i obsługuje Fundacja Dawne Komputery i Gry.

Zobacz: Nowy Wiedźmin, kontynuacja Cyberpunk 2077 i zupełnie nowe IP – ambitne plany CD Projekt…

Legia Esport Schools – W ramach stoiska umożliwimy odwiedzającym możliwość wzięcia w testach predyspozycji esportowych, które pozwolą na szybką diagnozę ich umiejętności.

PHOTOmodeBook to wystawa autorstwa Rafała Szrajbera, która prezentuje zdjęcia wykonane przez artystę w różnych grach. Nazywane potocznie „screenami” projekty już dawno przestały być bowiem postrzegane jako zwykłe „zrzuty ekranu”. To obecnie forma sztuki, w której artystami i twórcami są użytkownicy gier, dlatego też deweloperzy coraz częściej dodają do swych produkcji tzw. photo mode, aby wspomagać tę ekspresję twórczą.

Prezentacje studenckich projektów gier i prac konkursowych (Game Graphics Contest) – Zespołowego tworzenia gier komputerowych.

W strefie Indie Games niezależni twórcy pochwalą się  swoimi produkcjami. Dla odwiedzających będzie to okazja, by dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat i sprawdzić je w akcji. Dla deweloperów natomiast – szansa na poznanie opinii tych, dla których przygotowują swoje produkcje.

Partnerami eventu są:

  • Samsung Memory
  • Yumisu ProGamer
  • Huzaro
  • Ubisoft
  • Cenega Polska.
  • Centrum Praskie Koneser

Targi odbędą się 15 października 2022 w godzinach 10:00 – 20:00 w Centrum Praskim Koneser (Butelkownia). Liczba miejsc ograniczona, dlatego śpieszcie się i zarezerwujcie swój bezpłatny bilet:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię