Strona głównaWiadomościHardwareMSI prezentuje GeForce RTX 3060 Ti Ventus 2X OC V1 z pojedynczym...

MSI prezentuje GeForce RTX 3060 Ti Ventus 2X OC V1 z pojedynczym zasilaniem 8-PIN

Wyczekując nowych modeli, z reguły nasz wzrok kierujemy w kierunku modeli najwydajniejszych, ale to modele ze średniej półki sprzedają się najlepiej. MSI postanowiło wprowadzić na rynek nowego średniaka GeForce RTX 3060 Ti Ventus 2X OC V1 z pojedynczym zasilaniem 8-PIN

Najnowsza karta graficzna MSI charakteryzuje się unikatowym układem zasilania, który do sprawnego działania wymaga zaledwie pojedynczej wtyczki 8-Pin, a nie dwóch. Dla wielu osób to może być bardzo duża zaleta. Ogólnie sama karta jest filigranowa, w porównaniu z pozostałym modelami dostępnymi na rynku. Jej wysokość to zaledwie 42 mm, więc zmieścimy ją w obudowach mini-ITX, które wspierają karty graficzne o maksymalnej wysokości dwóch slotów.

Niewielki rozmiar oraz pojedyncza wtyczka zasilania powodują, że model ten będzie wybierany przez graczy, którzy posiadają niewielkie obudowy komputerowe, lub poszukują wydajnej, ale nadal energooszczędnej karty graficznej. To właśnie dla nich przeznaczona jest MSI GeForce RTX 3060 Ti Ventus 2X OC V1.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię