Strona głównaGryKholat - polski survival horror do zgarnięcia za darmo i na zawsze

Kholat – polski survival horror do zgarnięcia za darmo i na zawsze

Piątek, piąteczek, piątunio. Czego można chcieć więcej od życia? Może jakiejś gry? I jest, i to nie jakaś tylko Kholat kawał porządnego suvrival horroru stworzonego przez polskie studio developerskie IMGN.pro. Grę możecie dodać teraz za damo do swojej biblioteki gdzie pozostanie już na zawsze.

Gra powstała na kanwie wydarzeń, jakie miały miejsce w 1959 roku na Przełęczy Diatłowa w górach Ural. W skrócie ekspedycja 9 alpinistów wyruszyła w góry na wyprawę. Niestety dla uczestników skończyła się ona tragicznie. Ciała wszystkich alpinistów znaleziono na zboczu góry Cholat Sjakl. Przyczyną śmierci było wyziębienie, jednak do dziś pozostaje niewyjaśniona sprawa, dlaczego namiot, w którym nocowali został rozcięty od środka i wszyscy uciekli daleko od obozu, skazując się na pewną śmierć.

Zobacz: Capcom już pracuje nad Resident Evil 8. W którą stronę zmierza seria?

Wydarzenia w grze obserwowane są z perspektyw pierwszej osoby. Naszym zdaniem jest eksploracja okolicy, aby skompletować skrawki fabuły w całość. Akcja gry dzieje się w nocy, co jeszcze bardziej potęguje uczucie osamotnienia i strachu, które towarzyszą nam przez całą grę. Naszą jedyną formą obrony przed czyhającym w ciemnościach niebezpieczeństwie jest ucieczka.

Zobacz: Resident Evil 2 – nadchodzą trzy bezpłatne dodatki fabularne

Aby dodać Kholat do swojej biblioteki Steam wystarczy wejść TUTAJ.

Miłego wieczoru…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcesteam
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię