Strona głównaEsportKinga Kujawska zmieniła barwy Sony PlayStation dla ESL Polska

Kinga Kujawska zmieniła barwy Sony PlayStation dla ESL Polska

Złotowłosa piękność zaczyna nową przygodę, podczas której nie zabraknie emocji i rzetelnych informacji. Gracze mogą zacząć wzdychać, bo nadchodzi Kinga!

Sony PlayStation z pewnością straciła na giełdzie kilka procent wartości akcji, kiedy konsolowy zespół opuściła ona… blondwłosa famme fatale gamingu. Jej szelmowski uśmiech mogliśmy oglądać m.in. na materiałach wideo przygotowanych dla PS przez blisko 3 i pół roku. Jako, że nic oprócz blaszaków nie akceptujemy, z bólem patrzyliśmy na nagrania i programy z jej udziałem, ale to koniec naszej agonii. Na szczęście dziewczyna ogarnęła się w porę i podjęła nową współpracę.

Od teraz Kinga Kujawska będzie rozświetlać i promować ESL Polska. Będzie jej dużo zarówno podczas esportowych eventów w Polsce, jak i na świecie. Możemy spodziewać się wielu wywiadów z mistrzami, wschodzącymi gwiazdami, a także relacji z emocjonujących turniejów.          

Kinga relacjonować będzie zarówno lokalne rozgrywki, w tym ESL Mistrzostwa Polski, jak i międzynarodowe wydarzenia. Najbliższymi eventami, w których będzie brała udział są ESL One Katowice powered by Intel (24-25 lutego) oraz IEM Katowice (2-4 marca) – powiedział Jarosław Chajduś, Video Channels Specialist i Talent Manager w ESL Polska.

Jak sama mówi, nie musiała długo się zastanawiać, aby zmienić barwy zawodowe. Otrzymała bilet do świata prawdziwego gamingu, gdzie komputerowa rozgrywka nie służy tylko zabawie, a staje się poważnym i opłacalnym zajęciem dla najlepszych graczy esportowych.

Ponieważ growy świat nie jest dla niej obcy, powinna świetnie wpasować się w nowe otoczenie, nadto wzbogacając je o kobiecy punkt widzenia. Przekonamy się o tym już niedługo, w ramach rozwoju kanałów wideo ESL Polska. Czekamy więc z niecierpliwością na pierwsze materiały i oczywiście życzymy powodzenia!     

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię