Strona głównaGryAktualnościKingdom Come: Deliverance z wszystkimi DLC za darmo w Epic Games Store!

Kingdom Come: Deliverance z wszystkimi DLC za darmo w Epic Games Store!

Za tydzień w Epic Games Store pojawi się prawdziwy hit – Kingdom Come: Deliverance.

To jeden z tych przypadków, kiedy nie potrzeba dłuższego wstępu, bo jedno zdanie mówi wszystko. Epic Games Store przyzwyczaiło graczy, że rozpieszcza ich ciekawymi, darmowymi tytułami, ale tytuł zapowiadany na nadchodzący tydzień jest chyba jednym z najciekawszych. Kingdom Come: Deliverance było wyczekiwane jeszcze w fazie dewelopmentu, a gdy wyszło, szturmem zdobyło serca graczy – i to mimo początkowych problemów technicznych.

Zobacz: Farming Simulator 19 w Epic Games Store za darmo!

Wersja, która pojawi się w Epic Games Store jako darmowa to Królewska Edycja, czyli “podstawka” oraz wszystkie DLC jakie ukazały się od momentu premiery. Są to: Miłosne przygody śmiałego pana Jana Ptaszka, Skarby przeszłości, Banda Bękartów, Z popiołów oraz Dola kobiety.

Zobacz: Epic Games Store zarobił do tej pory blisko 700 milionów dolarów

Jako kolejna darmowa gra Epic Games Store zapowiadana była Pandemica, ale chyba w związku z panującą w Azji epidemią koronawirusa, zdecydowano się póki co zastąpić ją Aztez – grą beat’em’up. Pandemica pojawi się w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

7 KOMENTARZE

      • Tytuł sugeruje, a wystarczyło dodać “za tydzień” lub “niedługo”. I ktoś dobrze zauważył powyżej – gdzie źródło! Ta informacja nie wyszła od Was więc powinno być jakieś potwierdzenie w postaci linka do oficjalnej informacji. No chyba, że zgadujecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię