Strona głównaGryAktualnościKingdom Hearts: streamerka pokonała najtrudniejszego bossa... tańcem

Kingdom Hearts: streamerka pokonała najtrudniejszego bossa… tańcem

Chyba najtrudniejszym bossem w Kingdom Hearts jest Sephiroth. Gracze walczyli z nim godzinami, aż pewna streamerka pokazała im jak to zrobić.

Walka z Sephirothem jest trudna między innymi dlatego, że ma on trudne do uniknięcia ataki, które powodują ogromne obrażenia u gracza. Jednak streamerka SarahKey nie tylko znalazła na niego sposób, ale też pokonała bossa w bardzo oryginalny sposób. Korzystając z maty do tańca.

Nagranie z walki w Kingdom Hearts można zobaczyć w tweecie, który umieściła na swoim koncie na twitterze:

Jej orężem była mata do tańca, podłączana do portu USB. Została ona jednak przeprogramowana przez streamerkę i jej chłopaka, co pozwala jej na ataki, poruszanie się i wykonywanie innych, niezbędnych akcji jedynie z wykorzystaniem stóp. Dla przykładu, aby zaatakować czy wybierać przedmioty z ekwipunku, musi nadepnąć na jedno z pól maty. W podobny sposób SarahKey nie tylko pokonała trudnego przeciwnika, ale też przede wszystkim przeszła całą grę Kingdom Hearts oraz jej sequel.

Zobacz: Nowa gra z serii KH zawita na urządzeniach mobilnych

Skąd pomysł na tak oryginalny kontroler? To połączenie dwóch rzeczy – ulubionej serii gier streamerki oraz tańca. Przy okazji wyszło z tego ciekawe wyzwanie. W przyszłości SarahKey planuje przejść w ten sam sposób także Kingdom Hearts III.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię