Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone – kod do bunkra B7 ujawniony

Call of Duty: Warzone – kod do bunkra B7 ujawniony

Activision udostępniło kod oraz lokalizację bunkra w Call of Duty: Warzone. Gracze mogą zdobyć teraz łupy wyższych poziomów i znaleźć więcej sekretów. Kod i lokalizacja poniżej.

Od kilku dni Activision publikuje filmy w tematyce zimnej wojny. Filmy oraz witryna, na której są prezentowane zawierają wskazówki dotyczące tego, gdzie gracze muszą się udać aby odnaleźć więcej elementów układanki. Deweloper udostępnia także kody, za pomocą, których gracze mogą uzyskać dostęp do niektórych bunkrów rozsianych po mapie.

Zobacz: Marvel’s Avengers – wersja PS4 z naklejką o ekskluzywnym Spider-Manie

Najnowszy kod dotyczy bunkra w Call of Duty: Warzone znajdującego się w sektorze B7 na mapie. Jest tam jeden budynek, zatem nie będzie go trudno odnaleźć. Po dostanie się na miejsce należy użyć kodu 97264138, aby dostać się do środka i zgarnąć nagrody. Poza nagrodami znajdziecie tam również kilka wskazówek dotyczących Call of Duty: Black Ops Cold War.

Zobacz: Intel Xe-HPG, znamy prawdopodobną datę premiery, oraz proces produkcyjny.

Tym razem bunkier skrywa rzeczywiście przydatne przedmioty. Znajdziecie tam wiele skrzyń z łupami wysokiego poziomu i nie tylko. Biorąc to pod uwagę, sektor B7 może być najpopularniejszym miejscem lądowania graczy przez najbliższe dni. Dlatego warto w jego pobliżu zachować szczególną ostrożność.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

4 KOMENTARZE

  1. szybkie pytanko
    dziś wbiłem się do bunkra 11.
    w środku są drzwi do których jak podszedłem poprosiło mnie o kod … coś ktoś wie??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię