Strona głównaGryAktualnościGTA Vice City Online – Take-Two rejestruje nową domenę

GTA Vice City Online – Take-Two rejestruje nową domenę

Take-Two wydawca GTA V zarejestrował domenę dla GTA Vice City Online. Na tej podstawie możemy przypuszczać, że akcja GTA VI będzie osadzona właśnie w Vice City.

Minęło już prawie siedem lat od premiery GTA V na Ps3 i Xbox 360, a dalej nie dostaliśmy żadnych oficjalnych informacji na temat GTA VI. Większość rzeczy jakie wiemy na temat kolejnej gry to głównie spekulacje i przecieki.

Niektóre z nich sugerują, że szóstka jest na wczesnym etapie rozwoju i gry nie zobaczymy w najbliższym czasie. To brzmi dość sensownie biorąc pod uwagę, że Rockstar dostarczy GTA V na PS5 i Xbox Series X w 2021 roku. Oficjalnej zapowiedzi GTA VI możemy spodziewać się zatem nie wcześniej niż w 2022 roku.

Niedawno użytkownik Reddita znalazł coś ciekawego związanego z marką GTA. Konkretnie chodzi o domenę GTAVICECITYONLIE.COM zarejestrowaną przez TAKE-TWO Interactive. Oryginalne VC nie umożliwiało rozgrywki online, możemy zatem spodziewać się, że dotyczy to kolejnej odsłony serii.

GTA VI

Niektórzy użytkownicy twierdzą, że jest to zwyczajna blokada domeny. Jednak bardziej prawdopodobne wydaje się, że kolejnym miejscem akcji będzie właśnie Vice City ze względu na możliwość wyeksponowania rzymskiej szóstki w nazwie miasta.

Oczywiście do momentu, aż Rockstar nie potwierdzi tego oficjalnie nadal warto traktować sytuacje z lekkim dystansem. Gdy tylko pojawi się coś nowego damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię