Strona głównaWiadomościKlimatyczny horror Layers of Fear za darmo w Humble Bundle

Klimatyczny horror Layers of Fear za darmo w Humble Bundle

Jeśli lubicie najstraszniejszy gatunek gier i poczucie strachu traktujecie jak adrenalinę, to uciekajcie na stronę Humble Bundle. Nie będzie tam żadnych potworów, lecz tytuł, który nie pozwoli Wam zmrużyć oczu.

Niespełna 4 dni temu Humbliści zaatakowali graczy darmowym Company of Heroes 2 i znów na ich stronie pojawiła się kolejna promocja. Nie ważne czy to zasługa nowego partnera biznesowego, którym jest IGN, czy też nadwyżka elektronicznych kluczy. Nas interesuje tylko gaming bez granic, a ten przez około 30 godzin będzie nosić nazwę Layers of Fear.

W tym czasie bezpłatnie możemy przypisać do swojego konta Steam najlepszy polski horror, jaki widziały nasze blaszaki. Ekipa Bloober Team wykonała go w konwencji pierwszoosobowej, skupiając się przede wszystkim na warstwie fabularnej i rysach psychologicznych głównej postaci. Zlepione w jedną całość mogą wywołać u odbiorców prawdziwe uczucie niepokoju.

Jeśli macie wątpliwości co do gry, możecie poczytać o niej w naszej recenzji. Layers of Fear w naszym mniemaniu to produkcja straszliwa, która po przejściu zmusza do przemyśleń. Nie jest łatwa w odbiorze, za to prosta od strony gameplayu i zamysłu twórców – zaczyna się od czystej ciekawości zbadania świata, by stopniowo wprowadzać coraz to wyższe napięcie za pomocą pędzla i potwornych myśli przez niego namalowanych.

To jak, ściągacie czy cebula kłuje w oczy?       

Źródło: humblebundle.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię