Strona głównaWiadomościStudio Telltale Games zapowiada nowe sezony The Walking Dead, The Wolf Among...

Studio Telltale Games zapowiada nowe sezony The Walking Dead, The Wolf Among Us oraz Batman: The Enemy Within

Znamy już wielką tajemnicę Telltale Games. Twórcy przygotują nie jedną, a trzy nowe przygodówki.

Plotki o planach wydawniczych studia Telltale Games były jedynie cieniem informacji o nadchodzących premierach. W kuluarach dziennikarskich mówiło się, o co najwyżej, kontynuacji komiksowej wersji The Wolf Among Us. Rzeczywistość okazała się o wiele słodsza dla graczy. Twórcy zaprawieni w gatunku gier przygodowych zamierzają wypuścić spod deweloperskiego pióra nie tylko kolejny sezon przygód wilczka zwanego szeryfem Bigbym, ale również The Walking Dead i Batman: The Enemy Within.

W drugim sezonie Batmana człowiek-nietoperz zmierzy się z jednym z najinteligentniejszych przeciwników w uniwersum, a mianowicie z Enigmą (człowiekiem, którego pasją są zagadki).

Riddler wrócił do terroryzowania Gotham City, ale jego makabryczne zagadki tylko zwiastują jeszcze większy kryzys.

Znów przywdziejemy skrzydlaty pancerz i przejedziemy się batmobilem wokół skorumpowanego miasta. Nąstąpi to dosyć szybko, gdyż pierwszy odcinek serii pojawi się już 8 sierpnia.

Trochę dłużej poczekamy na The Wolf Among Us 2. Najnowsza odsłona gry miałaby zjawić się na blaszakach w okolicach drugiej połowy 2018 roku. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość. Odwiedzą nas starzy znajomi, a w tym Bigby Wolf oraz Erin Yvette. Deweloper szykuje dla nas niesamowite zwroty akcji, konflikty moralne i trudne decyzje, które zaważą o dalszych losach miasta Fabletown.

Ostatnią niespodzianką jest finalny sezon The Walking Dead. Ostatni raz wcielimy się w Clementine. Na udostępnionym nagraniu twórcy oraz cała ekipa biorąca udział w produkcji zapowiadają kluczowy moment życia głównej bohaterki. I to my, gracze, zadecydujemy o ostatecznym jej kształcie. O tym, kim się stanie i jak zakończą się jej losy w świecie opanowym przez ludzkie potwory.   

To będzie niesamowite doświadczenie. Dziękuję wszystkim, z głębi mojego serca. Było tu sporo krwi, potu i łez, ale też wiele miłości stało za tym całym doświadczeniem. Powodzenia, będę tu z tobą.” – mówi aktorka użyczająca głosu głównej bohaterce.

Brak jeszcze konkretnych informacji o dacie premiery The Walking Dead – Season 4, ma to jednak nastąpić w przeciągu 2018 roku.

  

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię