Strona głównaGryAktualnościKolejne przecieki wskazują na nadchodzący remaster trylogii GTA

Kolejne przecieki wskazują na nadchodzący remaster trylogii GTA

Źródłem kolejnych informacji sugerujących trwające prace nad remasterem trylogii GTA jest aktualizacja launchera Rockstar.

Rockstar Launcher doczekał się kolejnych, drobnych zmian. Dataminerzy usiedli więc błyskawicznie do pracy i niedługo później znaleźli kilka nowości wskazujących na nadchodzący remaster trylogii GTA.

Zobacz: Hideo Kojima pracuje nad nową grą z serii Silent Hill

Wewnątrz aplikacji Rockstar znaleziono już nie tylko nazwy poszczególnych odsłon trylogii, ale również ich achievementy. Nadchodząca premiera wydaje się więc nieunikniona. Jeżeli wierzyć raportowi Kotaku z połowy sierpnia, gra powinna być już skończona albo dalej zmierzać do końca produkcji.

Gdyby tego było mało, grafiki przypisane do achievementów zmusiły fanów do myślenia. Niektórzy z nich twierdzą w rezultacie, że Rockstar dodaje nowy content do nadchodzących remasterów. Możemy dostać odświeżoną trylogię wzbogaconą o dodatkową zawartość.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVGC
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię