Strona głównaWiadomościW Biedronce pojawią się tanie podkładki chłodzące Hykker Cooler Pad do laptopów...

W Biedronce pojawią się tanie podkładki chłodzące Hykker Cooler Pad do laptopów

Nadmiernie grzeje Wam się laptop? A może narzekacie na niewygodną pracę? Hurtem ruszajcie do Biedronki i wypatrujcie swoistego ocalenia dla sprzętu i nadgarstków.

Laptopy lubią chłód i każdy gracz o tym wie. Zbyt długie lekceważenie wysokich temperatur prędzej czy później zniszczy Wasze mobilki i szansę kontynuowania życiowej pasji, jaką jest gaming. Podstawą jest okresowa wymiany pasty na CPU i GPU, lecz czasem może być to niewystarczające. Aby zabezpieczyć się przed przegrzaniem podzespołów potrzebna będzie odpowiednia podkładka chłodząca.

Jeśli nie chcecie wydać na nią majątku, to czas wyruszyć na łowy do sieci sklepów Biedronka. Tamże od jutra będzie dostępny tani model podkładki Hykker Cooler Pad, która powinna skutecznie obniżyć choć o kilka stopni ogólną temperaturę laptopa.

Konstrukcja wykonana z metalu i tworzywa sztucznego kryje w sobie 12,5 cm wiatrak działający z prędkością 1200 obrotów na minutę. Ma on zapewnić właściwy obieg powietrza. Oddzielająca go od powierzchni laptopa metalowa siatka umożliwia szybkie odprowadzenie skumulowanego ciepła z podstawy i zabezpiecza przed nagromadzeniem pyłków kurzu na blacie podkładki. Co istotne, system chłodzenia nie wymaga dodatkowego zasilania, a wystarczy podłączyć go przez przewód USB.

Obniżanie temperatury to tylko jedna z funkcji podkładki. Ta pomaga również wyregulować pozycję laptopa, a także ustabilizować powierzchnię do pracy. Może okazać się przydatna w sytuacji korzystania z niego w domu poza biurkiem lub w trakcie podróży. 

Podkładka chłodząca Hykker Cooler Pad pasuje wyłącznie do laptopów z ekranem 15,6″. Będzie dostępna w kilku odmianach kolorystycznych, a w tym w odcieniu czerwieni, bieli, turkusu oraz bordowym. Półki w Biedronce będzie okupować od 8 lutego i zniknie z nich 21 lutego. Cena wywoławcza nie powinna nikogo zrazić, a wręcz przeciwnie. Już za 19,99 zł może być Wasza!

To jak, bierzecie?

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię