Strona głównaGryAktualnościKoniec Anthem. EA kończy prace BioWare nad naprawieniem gry

Koniec Anthem. EA kończy prace BioWare nad naprawieniem gry

W Anthem Next zagra niestety tylko BioWare. Studio poinformowało, że nie będą dalej pracować nad 2.0, które miało odświeżyć grę i naprawić popełnione błędy.

Anthem 2.0 oficjalnie zapowiedziano rok temu, w połowie lutego. Mieliśmy doczekać się nowego systemu lootu, UI i lepszej, bardziej przemyślanej gry. Przez ostatni rok studio odpowiedzialne za Star Wars: The Old Republic pracowało nad nowym Anthemem.

Zobacz: Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 po raz kolejny opóźnione

Dwa tygodnie temu dowiedzieliśmy się, że EA ma odbyć spotkanie w sprawie Next. Przyszłość projektu stanęła pod znakiem zapytania, ponieważ BioWare potrzebował więcej ludzi do skończenia tego projektu i przygotowania go do premiery.

Wygląda na to, że w oczach wydawcy kontynuowanie prac nad Next nie miało sensu. BioWare poinformował na swoim blogu o zakończeniu prac twórców. Serwery będą dalej online, ale Next nigdy nie ujrzy światła dziennego. Wśród powodów tej decyzji pojawia się COVID-19 i chęć dalszego rozwoju Star Wars: The Old Republic.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię