Strona głównaGryAktualnościKONKURS - Wygraj voucher na darmowe granie na platformie Vortex

KONKURS – Wygraj voucher na darmowe granie na platformie Vortex

O Vortex mogliście przeczytać w naszych poprzednich artykułach. Platforma nazywana jest także polskim Google Stadia, która działa już od półtora roku. A teraz mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać miesięczny karnet na darmowe granie w serwisie Vortex.

Kilka dni temu mieliście okazję przeczytać o polskiej platformie streamingu gier Vortex. Usługa umożliwia granie w wiele tytułów niemal na każdym sprzęcie z systemem Android, Windows oraz macOS niezależnie od tego czy spełnia on wymagania sprzętowej gry czy nie. Dzięki Vortex nie mamy potrzeby instalowania żadnych gier na swoim sprzęcie, gra uruchamiana jest bezpośrednio w chmurze a my możemy cieszyć się z gry.

Platformę streamingu gier Vortex znajdziecie pod tym adresem.

A teraz mamy dla Was coś ekstra, trzy darmowe vouchery umożliwiające miesięczny dostęp do platformy Vortex.gg. Aby otrzymać jeden z nich wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Dlaczego voucher Vortex powinien trafić właśnie do Ciebie?

Konkurs trwa od 5 do 12 kwietnia 2019 r. Redakcyjny zespół wybierze trzy najlepsze odpowiedzi, a ich autorzy otrzymają po jednym voucherze umożliwiającym bezpłatny miesięczny dostęp do platformy Vortex.

Odpowiedzi można udzielać bezpośrednio pod postem konkursowym w serwisie Facebook oraz jako komentarz pod tym artykułem. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 15 kwietnia 2019 r. na stronie konkursu oraz w poście konkursowym na Facebooku.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

Zakończenie konkursu i lista zwycięzców

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców, którzy otrzymają voucher dający miesięczny bezpłatny dostęp do platformy Vortex. Mamy również miłą niespodziankę ponieważ nagrodzimy nie trzy, ale PIĘĆ osób.

Lista nagrodzonych:

 • CerbiN
 • Paweł Hanuszewicz
 • Daniel Kłapiński
 • Gracjan Zając
 • Bart Lech

Serdecznie gratulujemy wygranej. Bardzo prosimy o kontakt z nami przez nasz profil na Facebooku. Wszystkim dziękujemy za udział w zabawie. Kolejne konkursy z nagrodami wkrótce.

Aktywacji kodu dokonacie wchodząc na stronę Vortex.gg i wybierając na samym dole strony Redeem Code.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

 1. Hmm… Czemu to ja miałbym go wygrać? W sumie to nie wiem, była by to dla mnie fajna rzecz, nie zawsze mam dostęp do kompa a nie raz mam ochotę sobie wtedy pograć, już raz spotkałem się z vortex ale ze względu na brak funduszy niestety nie mogłem skorzystać.
  Życzę wszystkim powodzenia i liczę że wygram heh 😉
  (wstawiam jeszcze raz bo nie wiem czy konto nie będzie wymagane heh)

 2. Hmm… Czemu to ja miałbym go wygrać? W sumie to nie wiem, była by to dla mnie fajna rzecz, nie zawsze mam dostęp do kompa a nie raz mam ochotę sobie wtedy pograć, już raz spotkałem się z vortex ale ze względu na brak funduszy niestety nie mogłem skorzystać.
  Życzę wszystkim powodzenia i liczę że wygram heh 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię