Advertisement
Strona głównaKonsoleKontroler PlayStation 5 DualSense uchwycony na zdjęciu

Kontroler PlayStation 5 DualSense uchwycony na zdjęciu

Już od kilku tygodni wiemy, jak wygląda kontroler do PlayStation 5, czyli DualSense. Jednak do tej pory widzieliśmy go tylko i wyłącznie na oficjalnych materiałach Sony, gdzie mamy do czynienia prawdopodobnie z renderami. Teraz DualSense został uchwycony na pierwszym zdjęciu w wysokiej jakości.

Kontroler PlayStation 5 DualSense od przynajmniej kilku tygodni nie ma przed nami niemal żadnych tajemnic. Wiemy, jak będzie wyglądał. Znamy jego najważniejsze funkcje, jak chociażby wibracje haptyczne czy adaptacyjne triggery. Z obietnic Sony dowiedzieliśmy się też, że wbudowany akumulator ma być wydajniejszy niż ten stosowany w DualShocku 4. Można śmiało powiedzieć, że pytań o pada PS5 jest dużo mniej niż uzyskanych już odpowiedzi.

Pomimo tego wciąż nie mamy pełnej pewności, jak kontroler będzie prezentował się w naszych dłoniach. To dlatego, że Sony pokazało jedynie oficjalne grafiki, które prawdopodobnie są renderami. Jak DualSense będzie wyglądać w dłoni? Jak jest duży? To wciąż pytania, na które odpowiedzi nie znamy. Na szczęście do sieci właśnie wyciekło zdjęcie pada PlayStation 5 DualSense, które uchyla nieco rąbka tajemnicy. Nie jest to pierwsza fotografia kontrolera, ale pierwsza w tak dobrej jakości.

PlayStation 5 - stacja ładująca DualSense

Zdjęcie pada PlayStation 5 DualSense

Fotografia została udostępniona na Twitterze na profilu Gamezawy. Jest to egipski sprzedawca, który prawdopodobnie w jakiś sposób uzyskał dostęp do egzemplarza PlayStation 5 lub nawet samego kontrolera DualSense. Zdjęcie jest w dobrej jakości, co oznacza, że fotografujący nie próbuje przed nami niczego ukrywać. Cienie i odbicia światła wyglądają bardzo naturalnie i z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy założyć, że fotografia jest prawdziwa. Pomimo tego nie możemy mieć 100-procentowej pewności, więc zawsze lepiej podchodzić do tego typu informacji z pewnym dystansem.

Premiera PlayStation 5 zaplanowana jest na koniec 2020 roku. Prawdopodobnie konsola trafi na sklepowe półki w ostatnich dniach listopada. Nie znamy jeszcze oficjalnej ceni urządzenia, ale według niedawnych przecieków wyniesie ona w Polsce 2499 złotych za egzemplarz z wbudowanym napędem Blu-ray 4K Ultra HD. Sony prawdopodobnie zwiększyło produkcję PS5, więc nikt nie powinien mieć problemów z zakupem konsoli.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię