Strona głównaKonsoleKratos zrobi porządek w Egipcie?

Kratos zrobi porządek w Egipcie?

Wygląda na to, że twórcy God of War Ragnarok: Valhalla mogli przekazać graczom wskazówki na temat lokalizacji kolejnej odsłony serii. Czy możemy zatem pakować się do Egiptu na all inclusive?

Kratos zrobił porządek z nordyckimi bogami, teraz czas na wakacje. A jak wakacje to tylko Egipt, a na miejscu czeka spora grupa starożytnych bogów do wykończenia. Przynajmniej takie wnioski można wyciągnąć z pokazu jaki odbył się podczas tegorocznego The Game Awards. Ekipa Sony Santa Monica zaprezentowało darmowy dodatek do GoW: Valhalla stanowiący epilog nordyckich przygód Kratosa. Sam dodatek trafił do graczy w zeszłym tygodniu i niektórzy zaczęli dopatrywać się wskazówek na temat lokalizacji kolejnej gry.

Bardzo prawdopodobne jest, że będzie to starożytny Egipt. W pewnym momencie gry mamy możliwość spojrzenia na rozległą panoramę, na której w oddali widać stożkowe budowle przypominające piramidy. Piramidy dość łatwo przeoczyć, co dodatkowo utwierdza znalazcę w przekonaniu, że będzie to Egipt.

Zresztą po bogach greckich i nordyckich najbardziej popularne są właśnie mitologia egipska i rzymska, która w zasadzie jest kopią tej greckiej. Oczywiście pozostaje jeszcze mitologia inkaska, jednak kształt piramid jest nieco inny. Teraz trzeba czekać na oficjalne informacje.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię