Strona głównaWiadomościKruszwil stanie przed sądem

Kruszwil stanie przed sądem

Youtuber Kruszwil może mieć spore nieprzyjemności z powodu pobicia przed kilkoma miesiącami 66-latka. Pobity mężczyzna niedawno zmarł.

Na oficjalnym koncie Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych pojawiła się informacja tym, że Youtuber Marek K. znany jako Kruszwil stanie przed sądem w związku z pobiciem 66-latka. Według informacji przekazanych przez Ośrodek, Kruszwil miał uderzyć mężczyznę podczas kłótni z jego ekipą filmową. Poszkodowany zmarł kilka miesięcy po zdarzeniu.

Zobacz: AMD Ryzen 5 5600G i Ryzen 7 5700G w sprzedaży detalicznej już w sierpniu

Do sytuacji doszło 2 stycznia 2020 roku. Kruszwil chciał nagrać nowy materiał w jednym ze sklepów sieci Społem w Szczecinie. Ekspedientki nie wyraziły zgody na nagrywanie, youtuber twierdził, że ma prawo nagrywać. W obronie pracownic sklepu staną 66-letni Edward N.

Cała ekipa ostatecznie opuściła sklep jednak przed tym Kruszwil miał uderzyć mężczyznę pięścią tak mocno, że ten się przewrócił i stracił przytomność. Mężczyzna pomimo odczuwania silnych bóli głowy nie zgłosił się na policję. Pan Edward zmarł 9 maja 2020 roku. Wdowa złożyła prywatny akt oskarżenia do sądu w Szczecinie.

Pełnomocnik rodziny  mec. Krzysztof Tumielewicz w rozmowie z lokalnym serwisem Szczecin Naszemiasto powiedział:

Znałem tego starszego człowieka. I wiem, że po tym zdarzeniu stan jego zdrowia radykalnie się pogorszył, po czym zmarł. To, że nie dało się udowodnić, że miało to związek z doznanymi obrażeniami, nie może oznaczać akceptacji dla braku reakcji organów ścigania.

Kruszwil współpracował wcześniej z Kamerzystą, który został osadzony w areszcie w związku ze zmuszaniem niepełnosprawnego do jedzenia ziemi i skakania z balkonu do śmietnika. Grozi mu za to 8 lat więzienia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię