Strona głównaWiadomościTargi i konferencjeKto pojawi się na GDC 2019? Znamy pełną listę gości

Kto pojawi się na GDC 2019? Znamy pełną listę gości

Znamy pełną listę deweloperów, jakich będziemy mieli okazję jutro zobaczyć podczas konferencji GDC 2019 w San Francisco. Szykujcie się na gorące informacje i spore ruchy w branży gier. Według pogłosek zdecydowanym faworytem może okazać się Google ze swoją platformą streamingu gier.

Google do samego końca nie chce się przyznać do tego, co zamierza zaprezentować nam podczas GDC 2019. Wiele jednak wskazuje na to, że będzie to nowa platforma streamingu gier oraz konsola stanowiąca konkurencję dla Sony i Microsoftu. Na razie firma podsyca ogień krótkim filmem.

Ale na GDC pojawi się nie tylko Google, Bandai Namco już dawno potwierdziło swoją obecność na konferencji, dziękując Google za możliwość współpracy w 2019 roku. Czy to może oznaczać, że gry Japończyków trafią do nowej platformy?

Zobacz: Google zaprezentuje swoją konsolę podczas GDC 2019. Czy Sony, Nintendo i Microsoft mają się…

Na takiej imprezie nie mogłoby zabraknąć również Ubisoftu, który już wcześniej miał okazję współpracować z Google. To właśnie Assassin’s Creed Odyssey było pierwszym tytułem, w jaki można było grać za pośrednictwem przeglądarki Chrome, chociaż opcja była dostępna tylko dla graczy z USA.

Zobacz: YouTube skasował mu kanał. Zabrał trzy kije baseballowe i pojechał się zemścić

Wraz z Ubi pojawi się również Id Software, które zostało wymienione, jako twórca Dooma. Warto przypomnieć, że w tym roku czeka nas premiera Considering Doom: Eternal, a wzmianka o tej serii może sugerować właśnie coś związanego z tą kultową strzelanką.

Na spotkaniu w roli gości specjalnych pojawią się również Amy Henning, reżyser Uncharted, Crystal Dynamics oraz Raph Koster twórca Ultimy Online. Obecnie Amy Henning jest niezależnym deweloperam, z kolei Crystal Dynamics pracuje nad grą związaną z Avengers. Możliwe, że jutro poznamy szczegóły obu projektów. Tego nie wiemy na pewno. Jednak ostatnie wydarzenia wokół Google sugerują, że może być grubo. Gdy tylko dowiemy się czegoś w temacie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceusgamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię