Strona głównaWiadomościRozrywkaKusząca promocja na Disney+ w Polsce. 12 miesięcy w cenie 8

Kusząca promocja na Disney+ w Polsce. 12 miesięcy w cenie 8

Czekasz na premierę Disney+ w Polsce? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Do 14 czerwca można skorzystać z promocyjnej oferty. 

Do premiery Disney+ zostały już tylko 34 dni. Od wielu miesięcy obserwujemy, ile świetnych produkcji ma do zaoferowania ten abonament i wielkimi krokami zbliżamy się do momentu, kiedy i nam przyjdzie je obejrzeć.

Zobacz: Od 40 lat prowadzi kampanię D&D, poznajcie mistrza podziemi

Z okazji zbliżającej się premiery Disney+ można kupić w promocyjnej cenie. Za równy rok dostępu do platformy zapłacicie 229,90 zł, czyli cenę ośmiu miesięcy w standardowej cenie 28,99 zł.

Aby skorzystać z promocji, musicie udać się na tę stronę i kliknąć przycisk „zarejestruj się teraz”. Jeżeli dokonacie tego przed 14 czerwca, na wasz adres e-mail trafi wspomniana wyżej oferta, z której możecie skorzystać do 26 czerwca. Po dokonaniu płatności będziecie mieli dostęp do nowej platformy streamingowej przez następne 12 miesięcy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię