Strona głównaWiadomościHardwareLaptopy Lenovo Legion 7. generacji już dostępne

Laptopy Lenovo Legion 7. generacji już dostępne

Lenovo wprowadziło do sprzedaży siódmą generację laptopów serii Legion. Komputery wyposażone są w procesory Intel Core 12. generacji.

Najnowsza, siódma seria laptopów gamingowych serii Lenovo Legion to szczyt wydajności oraz elegancji w tej kategorii produktowej. Firma zadbała nie tylko o najwyższą moc i jakość podzespołów, ale także o cieszący oko design. Do sprzedaży trafiły cztery modele – Lenovo Legion 5, Legion 5 Pro, Legion S7 i Legion 7.

Na pokładzie każdego z modeli znalazł się procesor Intel Core 12. generacji oraz karta graficzna Nvidia RTX serii 30 o najwyższej możliwej mocy TGP, a to dzięki ulepszonej technologii chłodzenia Coldfront 4.0.

Wraz z nową rodziną laptopów do sprzedaży trafił także gamingowy monitor Lenovo Y25g-30 o odświeżaniu 360 Hz, oraz dedykowany wymagającym graczom model G32qc-30 o czasie reakcji wynoszącym zaledwie 0,5ms.

Jak podsumował Paweł Zawadzki, Category Manager Consumer Laptops w Lenovo Polska:

Nasze najnowsze laptopy gamingowe Lenovo Legion 7. generacji mogą pochwalić się zastosowaniem najlepszych technologicznych rozwiązań. Do dyspozycji graczy oddaliśmy doskonałe matryce o rozdzielczości do WXQGA o proporcjach 16:10 z opcjonalną zmienną częstotliwością odświeżania 240 Hz, z Dolby Vision™, a także świetnie grające głośniki z Nahimic Audio, ergonomiczną klawiaturę Legion TrueStrike Pro  czy nawet 32 GB RAM DDR5. W Legionach 7. generacji obecne są również najnowsze mobilne karty graficzne NVIDIA® GeForce RTX™ serii 30  z obsługą technologii ray tracing i NVIDIA DLSS, zapewniającymi najlepsze doznania w grach.

Co więcej, zakup najnowszej generacji laptopa Lenovo zapewni darmowy trzymiesięczny dostęp do usługi Xbox Game Pass.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię