Strona głównaGryAktualnościGothic Remake – prace idą pełną parą. Dowodem nowa grafika krwiopijcy

Gothic Remake – prace idą pełną parą. Dowodem nowa grafika krwiopijcy

Twórcy Gothic Remake zapewniają graczy, że prace nad grą idą pełnym tempem. Jako dowód udostępnili nowy wygląd krwiopijcy.

Ekipa studia Alkimia oraz THQ Nordic zapewniły, że trwają intensywne prace nad przygotowaniem Gothic Remake. Żeby nie pozostać gołosłownym twórcy zaprezentowali grafikę z ulepszonym wyglądem krwiopijcy.

Zobacz: Diablo 4 – gracze ujawnili końcową zawartość gry

Te krwiożercze skubance w każdej z części serii wyglądały nieco inaczej, głownie pod względem kolorystycznym . Ich nowa wersja to taka mieszanka. Sami zobaczcie jaka „urocza” mordka.

Bardzo możliwe, że potyczki z krwiopijcami  będą o wiele bardziej wymagające niż w oryginalnej wersji gry. Zwłaszcza w początkowej fazie rozgrywki, gdy nawet jedna sztuka może szybko posłać nas do piachu. Na temat krwiopijców mogliśmy znaleźć małą wzmiankę w pierwszej odsłonie serii. W księdze „O krwiopijcach” czytamy:

Ale w miejscu, gdzie grunt jest podmokły, a powietrze wilgotne, krwiopijcy zbierają się stadami, zwabione zapachem potu żywych istot. Swoimi żądłami uśmiercają ofiary i ucztują na ich krwi. Myśliwi z bagien nauczyli się pozyskiwać żądła tych drapieżników. W tym celu nacinają wnętrzności krwiopijców i usuwają ostrożnie żądło wraz z otaczającą je tkanką. Następnie zeskrobują niejadalne mięso…

Jakiś czas wcześniej twórcy gry zaprezentowali również nowy wygląd pełzacza oraz zwiastun.

Teraz pozostaje mieć nadzieję, że zapewniania twórców o postępach prac rzeczywiście są prawdziwe. Premiera powinna odbyć się już w 2023 roku na PC, PS5 i Xbox Series.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię