Strona głównaGryLara walczy o przetrwanie w nowym gameplayu Shadow of The Tomb Raider

Lara walczy o przetrwanie w nowym gameplayu Shadow of The Tomb Raider

Lara specjalnie przypakowała, by być przygotowaną do walki ze wszystkimi przeciwnikami napotkanymi w dżungli. Uzbrojeni w karabiny ludzie to dla niej tylko trening przed starciem z dziką naturą.

Amazońska puszcza to nie miejsce dla turystów. Tutaj nie panują już prawa ludzkie, a naturalne, których główną zasadą jest to, że przetrwają najsilniejsi i najsprytniejsi. Dlatego Lara Croft idealnie wpasuje się w otoczenie, bowiem po perypetiach na Syberii, czy też w Iranie przeobraziła się z miłej Pani archeolog w prawdziwą zabójczynię, potrafiącą poradzić sobie w każdej niebezpiecznej sytuacji.

A tych w najnowszej odsłonie Shadow of the Tomb Raider na pewno nie będzie brakować. Czasem będziemy walczyć o powietrze nurkując w zatopionych labiryntach grobowców, innym razem zaś szukać kryjówki, z której jak predator oznaczymy swoje ludzkie trofea. Nie zawsze jednak postawimy się w roli łowców. W dżungli żyją o wiele lepiej wprawione w tym drapieżniki lubujące się w mięsku.

[you tube=tfSWxldKe_A]

Wszystko to brzmi i wygląda dość znajomo, prawda? Podobieństw względem poprzednich części jest co nie miara, ale sądząc po nowym materiale z gry można bez obaw powiedzieć, że fani Lary i gier akcji nie powinni się zawieść. Odliczamy więc pozostałe dni do premiery, która nastąpi 13 września.        

Źródło: reddit.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię