Strona głównaGryRewelacyjny i wzruszający indyk dostępny za darmo

Rewelacyjny i wzruszający indyk dostępny za darmo

Epic Games Store co tydzień serwuje nam darmowe gry. Może nie są to produkcje z kategorii AAA, ale raczej nie mamy powodów do narzekania. Sklep najczęściej oferuje rewelacyjne indyki, które zbierały bardzo wysokie oceny. Nie inaczej jest tym razem.

Od wczoraj aż do 4 lipca całkowicie za darmo możecie dodać do swojego konta grę Last Day of June. To piękny i zarazem wzruszający indyk. Świadczy o tym chociażby średnia ocena na poziomie 75 punktów w serwisie Metacritic. Niewiele niezależnych produkcji może pochwalić się podobnym wynikiem. O czym jest sama gra?

Dołącz do Carla i June podczas przygody w filmowym stylu, którą rozpoczyna magiczna wycieczka w ich ulubione miejsce, i spróbuj uruchomić właściwe następstwo zdarzeń, by ocalić życie June i odpowiedzieć sobie na pytanie: „Na co mnie stać w obronie życia ukochanej osoby?”.

„Last Day of June” to interaktywna opowieść o miłości i stracie przedstawiona przez zespół wybitnych twórców.

Gra charakteryzuje się piękną oprawą graficzną. To jedna z tych produkcji, której przejście zajmie zaledwie kilka godzin, ale z pewnością warto w nią zagrać. A już 4 lipca w Epic Games Store pojawi się Overcoocked, czyli świetna gra do zabawy w kilka osób.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię