Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – największy cosplayowy konkurs w historii. Do wygrania 15 tys....

Cyberpunk 2077 – największy cosplayowy konkurs w historii. Do wygrania 15 tys. dolarów

Hype na Cyberpunk 2077 trwa w najlepsze. CD Projekt nie spoczywa jednak na laurach i ciągle podsyca ogień. Tym razem deweloper przygotował coś co spodoba się miłośnikom tematycznych przebieranek.

Na oficjalnej stornie Cyberpunk 2077 został ogłoszony konkurs cosplayowy. A jest o co walczyć suma nagród to 40 tys. dolarów oraz możliwość wystąpienia przed globalną widownią. Zasady są proste należy przygotować jak najlepszy kostium inspirowany cyberpunk 2077 i zgłosić się do konkursu.

Zobacz: Cyberpunk 2077 na Xbox One X będzie działał w 4K

Organizator przewidział możliwość wzięcia udziału online oraz offline podczas jeden z nadchodzących imprez gamingowych: Gamescom, PAX West, Tokyo Game Show, Igromir oraz Paris Game Week. Jeżeli nie możecie wziąć udziału w któreś z imprez pozostaje zgłoszenie online, którego możecie dokonać do 30 listopada 2019 do godziny 23:59.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – twórcy zdradzili mnóstwo nowych informacji na temat gry

Finał konkursu odbędzie się w 2020 roku, spośród wszystkich zgłoszeń jury wybierze 10 finalistów, po 5 online oraz 5 offline. Pięciu finalistów offline otrzyma po 2 tys. dolarów nagrody rzeczowe, oraz możliwość wzięcia udziału w wielkim finale. Cosplayerzy, którzy nadeślą swoje zgłoszenia online wezmą udział wezmą udział w wielkim finale (na tym etapie nie dostaną jeszcze kasy).

Zdobywca 1 miejsca otrzyma 15 tys. dolarów, sesję zdjęciową na okładkę czasopisma, edycję kolekcjonerską Cyberpunk 2077, masę gadżetów oraz trofeum.

Za zajęcie 2 miejsca uczestnik otrzyma 10 tys. dolarów, kolekcjonerkę Cyberpunk 2077, gadżety z gry oraz trofeum.

Trzeci na podium otrzyma 5 tys. dolarów, kolekcjonerkę, gadżety i trofeum.

Z pewnością możemy spodziewać się bardzo dużego zainteresowania konkursem, więc konkurencja będzie mocna. Ale jeżeli niczego się nie boicie to zgłoszenia możecie dokonać wchodząc na oficjalną stronę konkursu.

Powodzenia!

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcecyberpunk
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię