Strona głównaKonsoleLast of Us 2 na PS5 w 60 kl./s. Łatka jest już...

Last of Us 2 na PS5 w 60 kl./s. Łatka jest już do pobrania

Konsola PS5 kusi graczy do zakupu na kilka sposobów, po pierwsze tytułami ekskluzywnymi, takimi jak Last of Us 2 i ich ciągłym wspieraniem i ulepszaniem. Najnowsza aktualizacja Naughty Dog pozwala na granie w ich ostatni tytuł w 60 fps na konsoli PS5

Last of Us 2 to kolejna gra w bibliotece gier Playstation 5, która otrzymała łatkę poprawiającą wydajność i dołącza do takich tytułów jak Days Gone czy God of War.

Jak podkreślają deweloperzy z Naughty Dog, najnowsza łatka to nie tylko podniesienie liczby wyświetlanych klatek animacji na sekundę, ale też zwiększenie rozdzielczości i poprawienie czasów wczytywania się gry. Co więcej, twórcy zapowiadają, że to nie koniec prac nad ich największym do tej pory dziełem na PS5, ponieważ od roku, zapoznawali się z możliwościami nowej konsoli i planują już kolejne poprawki, które będą dodawane do istniejącego już tytułu, a może zobaczymy pełnoprawny remaster, lub specjalną wersję na PS5.

Digital Foundry już przygotowało materiał o przygodach Elie i faktycznie przez większość czasu gra jest renderowana w 60 kl./s, i tylko w jednym momencie liczba fps spada poniżej 60.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię