Strona głównaGryAktualnościLeague of Legends - poznaliśmy umiejętności Gwen

League of Legends – poznaliśmy umiejętności Gwen

Zawrotne tempo wydawania postaci w League of Legends wciąż nie uległo zmianie. Riot przedstawił umiejętności Gwen.

Viego ujrzał światło dzienne 21 stycznia. Ponad dwa miesiące później postać cały czas powoduje mnóstwo błędów i jest zablokowana w rozgrywkach esportowych. Riot próbuje w rezultacie skierować na kolejnego bohatera w League of Legends – Gwen.

Zobacz: World of Warcraft z Ray Tracingiem w Unreal Engine 4

Jeszcze niedawno widzieliśmy krótki teaser na oficjalnym kanale gry. Teraz mamy pełny zestaw jej umiejętności. Gwen będzie postacią mocno bazującą na jej autoatakach. Pasywka gwarantuje im bowiem dodatkowe obrażenia magiczne oraz odrobinę leczenia.

Reszta umiejętności podąża ścieżką wyznaczoną przez charakter i wygląd postaci. „Snip Snip!” (Q) to najbardziej charakterystyczny atak. Gwen wyciąga nożyczki i uderza nimi rywala od dwóch do sześciu razy. Siła ataku zależy od liczby autoataków zadanych wcześniej bohaterowi.

„Hallowed Mist” (W) gwarantuje Gwen coś w rodzaju bariery. Dookoła postaci pojawia się mgła, przez którą nie przechodzą umiejętności przeciwników. Rywal musi zblizyć się do Gwen i wejść we mgłę, żeby zadać jej większe obrażenia. „Skip n’ Slash” (E) to z kolei krótki dash dodatkowo wzmacniający autataki Gwen na cztery sekundy.

Najważniejsza umiejętność postaci, Needlework (R), wyrzuca przed Gwen długą, zadającą obrażenia i spowalniającą igłę. Jeżeli trafi ona w jakiegoś bohatera, można zrecastować ją i wystrzelić trzy igły jednocześnie. Celny strzał trzema igłami gwarantuje z kolei ostani recast i atak aż pięcioma igłami lecącymi w rzędzie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię