Strona głównaGryAktualnościDo Call of Duty: Modern Warfare trafiły właśnie nowe mapy

Do Call of Duty: Modern Warfare trafiły właśnie nowe mapy

Fani Call of Duty: Modern Warfare po czterech miesiącach głuchej ciszy dostali zostali zaskoczeni zestawem nowych map.

Kilka miesięcy temu gracze, którzy zostali przy Call of Duty: Modern Warfare, mocno narzekali na stan gry. Po roku regularnej gry czuli się zmuszani do przejścia na Black Ops Cold War i zostawienia MW w tyle. Dokładnie tak, jak zrobiło to Activision. Teraz sytuacja stała się jednak nieco mniej jasna.

Zobacz: Battlefield 6 – ankieta EA zdaje się potwierdzać darmowy tryb i battle royale

Razem z wczorajszą, ogromną aktualizacją Reloaded, do Modern Warfare trafiła nowa mapa Killhouse, razem z dedykowaną playlistą 24/7. Do rotacji map w grach prywatnych trafiły z kolei Drainage (Gunfight) i Al-Raab Airbase (6v6).

Najdziwniejszy w tym wydarzeniu jest fakt, że nie dostaliśmy żadnych informacji o tej nowości od Activision. Cały czas głosu nie zabrał również Infinity Ward. Ostatnie miesiące pokazały brak większego zainteresowania grą ze strony wydawcy i dewelopera. Teraz, po blisko pół roku, MW wzbogacono w zasadzie o trzy nowe lokacje.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię