Strona głównaGryAktualnościLeague of Legends - szczegóły aktualizacji 10.21

League of Legends – szczegóły aktualizacji 10.21

Kolejny tydzień, kolejna aktualizacja. League of Legends doczekało się patcha 10.21, w którym obok kilku zmian pojawią się również nowe skiny.

Podczas gdy większość fanów League of Legends zajęta jest teraz głównie oglądaniem Mistrzostw Świata, Riot kontynuuje balansowanie swojej gry. W oczekiwaniu na 11 sezon i głośny rework systemu przedmiotów dostaliśmy sporo zmian postaci.

Zobacz: Valorant – Skye kolejnym agentem

LoL 10.21

Najbardziej odczuwalnym buffem nowego patcha powinien być Corki, który zacznie zadawać więcej obrażeń ze swojego Q. Obiecująco zapowiada się również obecność Udyra wśród wzmocnień. Ekspert koreańskiej sceny LS wspominał w swoim niedawnym materiale, że w Chinach i Europie jest już kilku fanów tej postaci. Dodatkowy buff może znacząco zwiększyć ich liczbę.

Wśród nerfów widzimy aż trzech junglerów, co doskonale obrazuje aktualną metę. Wciąż trwa balans Samiry, nowej postaci grywanej głównie w roli ADC. Ponadto, oprócz zmian do postaci dostaliśmy halloweenowe skiny do Amumu i Elise, które wyciekły do internetu dwa tygodnie temu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię