Strona głównaWiadomościSpider-Man: Miles Morales - zapowiada się świetnie na PS5

Spider-Man: Miles Morales – zapowiada się świetnie na PS5

Portal Game Informer otrzymał ekskluzywny dostęp do Spider-Man: Miles Morales przed premierą i przygotował szereg informacji na jego temat. Zebraliśmy je dla was w tym poście, żebyście musieli ich szukać.

Najnowsza odsłona Spider-Mana w sklepach pojawi się za nie cały miesiąc, więc warto dowiedzieć się coś więcej na jej temat. W końcu wiemy, w jakiej faktycznie płynności oraz rozdzielczości, będziemy ogrywać przygody Milesa Morales, ponieważ do tej pory, było to zagadką. Studio Insomiac Games potwierdziło informacje, że Spider-Man: Miles Morales na Playstation 5, będzie wyświetlany z płynnością 60 klatek na sekundę, ale z dynamiczną rozdzielczością 4K. Co więcej, poza trybem 4K/60 kl./s, otrzymamy drugi tryb, 4K/30 kl./s, w którym twórcy postanowili maksymalnie wykorzystać moc obliczeniową konsoli do prezentacji najnowszych efektów graficznych, wśród nich otrzymamy sprzętowy ray tracing.

Posiadacze Playstation 4, tytuł ten będą mogli uruchomić w rozdzielczości 1080p z płynnością 30 kl./s, a w wersji Playstation 4 Pro rozgrywka, będzie prezentowana w dynamicznej rozdzielczości 4K, z szybkością 30 kl./s. Na konsolach starszej generacji, nadal będą ekrany ładowania, ale skutecznie ukryte w przerywnikach jak w poprzedniej części Spider-Mana, za to na Playstation 5 ma ich nie być wcale.

Tytuł podąża, bardzo sprawnie za trendami wśród młodzieży, więc nasz główny bohater praktycznie nie rozstaje się ze swoim smartfonem. Twórcy zaaplikowali w grze obsługę smartfona bohatera poprzez panel dotykowy DualSense – po jego dotknięciu na ekranie pojawi się aplikacja Friendly Neighbourhood Spider App, która pozwoli na przeglądanie aktualnie odbywających się przestępstw oraz innych wydarzeń, bez konieczności wchodzenia do menu. Dodatkowo z tej aplikacji będziemy mieć dostęp do trybu fotograficznego, który otrzyma możliwość manipulacji światłem, będziemy mogli na scenę dodać trzy źródła światła, żeby nasz bohater był lepiej oświetlony.Spider-Man: Miles Morales rozgrywką, będzie przypominał wcześniejszą część, ale i ona została poddana małemu liftingowi. Miles otrzyma nowe ataki, w materiale wideo, gdzie walczy z pierwszym bossem – Rhino, wykorzystuje uderzenie Venom Punch, które ładuje się w trakcie zadawania normalnych obrażeń przeciwnikowi, w ogóle ataków Venom Attacks ma być kilka, ile dokładnie dowiemy się, uruchamiając grę.

Nowy tytuł, będzie obfitował w bardzo dużą liczbę aktywności pobocznych, oraz zbrodni, których developerzy z Insomiac Games podobno przygotowali bardzo dużo. Samo poruszania się Milesem po mieście jest bardzo zbliżone do tego, jak poruszał się Peter Parker, ale żeby oddać ducha młodego protagonisty, ten w powietrzu robi dużo więcej sztuczek i słucha muzyki Kid Cudi oraz Jadena Smitha. Oczywiście w takim tytule nie może zabraknąć przebierania się bohatera w nowe stroje, w prezentacji mogliśmy zobaczyć ich aż sześć.

Czy to będzie ostatnia część przygód Spider-Mana na konsolach, raczej nie? Samo studio Insomiac Games delikatnie sugeruje, że przygody Spider-Mana zagoszczą w ich portfolio na dłużej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię