Strona głównaWiadomościLeft 4 Dead 3 nie powstaje. Niestety…

Left 4 Dead 3 nie powstaje. Niestety…

Wszyscy wiemy, że Valve nie umie liczyć do trzech. Na dwóch częściach zatrzymał się nie tylko Half Life, ale także Left 4 Dead. Jednak pojawiła się nadzieja, że zombiaki wrócą z trzecią odsłoną. Niestety, to był zwykły fake.

Aż trudno uwierzyć, że Left 4 Dead 2 ma już 10 lat. Pomimo sędziwego wieku, jak na grę, produkcja Valve trzyma się całkiem solidnie. Można powiedzieć, że ładnie się starzeje. Świadczy o tym wciąż spora grupa odbiorców. Dlatego wiele osób mogło się ucieszyć na informację, że powstaje kolejna część. Niestety, szybko okazało się, że to zwykłe oszustwo.

Wiele osób dało się nabrać, ponieważ oszustwo było dobrze przygotowane. Powstała dedykowana strona na Facebooku z rzetelnie przygotowanymi grafikami. Co więcej, została ona udostępniona na profilu Teda Carsona, który pracował przy poprzednich częściach. Można było uwierzyć, że trzecia odsłona rzeczywiście powstaje. Okazało się jednak, że to wszystko było fałszywe. Profil błyskawicznie zniknął z serwisu społecznościowego. Na jego miejsce powstało już kilka nowych, ale raczej nie mają one na celu oszukiwanie użytkowników, a raczej wyśmiewanie Valve.

Zobacz także: Microsoft kupi Valve? Nie według Gabe’a Newella

Nie jest to pierwsza plotka na temat Left 4 Dead 3. Podobne informacje pojawiły się już w 2016 roku. Wtedy też okazało się, że były to fałszywki. Kto wie, może Gabe Newell nie pozwala na tworzenie trzecich części? Może założyciel i szef Valve wychodzi z założenia, że dwie odsłony w pełni wystarczą? Oby nie, bo wtedy nigdy nie doczekamy się zarówno Left 4 Dead 3, jak i Half-Life 3.

Źródło: Eteknix

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię