Advertisement
Strona głównaGryAktualnościLegends of Runeterra - otwarta beta ruszy już pod koniec stycznia

Legends of Runeterra – otwarta beta ruszy już pod koniec stycznia

Nowa karcianka Riotu zaczyna nabierać tempa.

Najnowszy materiał na kanale Legends of Runeterra zapowiada mnóstwo nowych atrakcji w nadchodzących miesiącach. Najważniejszym z nich jest oczywiście otwarta beta.

Zobacz: Riot Games oficjalnie zapowiada bijatykę w świecie League of Legends

Riot doszedł do wniosku, że przyszedł czas na zebranie wokół siebie fanów karcianek. Tym razem zdecydowali się swój nowy projekt otworzyć dla wszystkich graczy. Już 24 stycznia oficjalnie ma rozpocząć się pierwsza otwarta beta. Posiadacze kluczy do poprzednich testów będą mogli zagrać dzień wcześniej, razem z graczami, którzy wyrażą zainteresowanie zagraniem w betę przed 20 stycznia.

Co więcej, otwarta beta ma przynieść nie tylko możliwość sprawdzenia karcianki większej grupie ludzi, ale również gry rankingowe. Podobnie jak w przypadku Teamfight Tactics, Riot szybko zabiera się za tworzenie środowiska competitive, żeby bardziej doświadczeni gracze mieli już okazję sprawdzić się z najlepszymi.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię