Strona główna Gry Steam – wyprzedaże 2020

Steam – wyprzedaże 2020

Steam co roku organizuje wielkie wyprzedaże gier, podczas których możemy kupić wiele tytułów za bezcen. W tym roku również powinniśmy spodziewać się co najmniej kilku wyprzedaży. Jakiego harmonogramu możemy spodziewać siew tym roku?

Jeżeli chodzi o wyprzedaże Steam jest dość przewidywalny i te organizowane są rok rocznie w określonym czasie. Żeby nie dać się zaskoczyć i nie kupować gier zbyt drogo przygotowaliśmy listę kiedy można spodziewać się największych obniżek cen na Steam w 2020 roku.

Zobacz: Tak wygląda logo nowej gry Bartman Arkham

 • Księżycowa wyprzedaż Steam: 24 stycznia – 31 stycznia (rozpoczyna się jeden dzień przed księżycowym Nowym Rokiem);
 • Wiosenna wyprzedaż Steam 2020: ostatni tydzień maja, chociaż warto zauważyć, że nie było jednego w zeszłym roku;
 • Letnia wyprzedaż Steam 2020: Rozpoczyna się między 20 czerwca a 30 czerwca, trwa dwa tygodnie;
 • Wyprzedaż Steam z okazji Halloween 2020: 29 października – 1 listopada;
 • Jesienna wyprzedaż Steam 2020: Rozpoczyna się między 20 a 30 listopada, trwa tydzień
 • Zimowa wyprzedaż Steam 2020: 17 grudnia – 31 grudnia.

Zobacz: Apex Legends – nowe wydarzenie przedstawi aż siedem nowych trybów gry

Oczywiście są to prognozy na podstawie lat ubiegłych, gdy będziemy mieli pewność co do dokładniejszych dat damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

30 KOMENTARZE

 1. Oni się nie pomylili, jest napisane wyraźnie, że wyprzedaż jest w terminie od 20 do 30 listopada i trwa dwa tygodnie. Może to być zatem zarówno od 21 jak i np. 25 listopada, a wyprzedaż będzie trwać kolejne dwa tygodnie od tego dnia. Nie trudno na to wpaść ze względu właśnie na czas trwania wyprzedaży(dwa tygodnie) natomiast do 20 do 30 jest tylko 10 dni. Czytajmy ze zrozumieniem i nie obrażajmy innych 😉

 2. UWAGA PODOBNO JEST Jesienna wyprzedaż – 25 listopada WIEC wprowadzili nas w błąd sam też czekałem teraz musze czekać do 25 listopada

 3. nie będę korzystał z waszej zjebanej strony czekam 3 tygodnie na tą jebaną wyprzedaż a się okazało że te debile z gaming society podali złą datę. KURWAAAAA MAĆ!!!!!

 4. Meeeh, nie dali przeceny na The Sims 3, na letniej wyprzedaży, ale naszczęście zakupiłem sobie brakujące dodatki do Cities: Skylines (mass transit i after dark, za niecałe 50 zł) :))))))

 5. Lepiej na GOGu kupować Gry, przynajmniej to co kupujemy jest Nasze na Własność i można używać bez GOG Galaxy. A to co jest kupowane na Steam jest nam tylko dożywotnio wypożyczone i do tego bez kliena Steam nie uruchomimy Gier.

  • Emm a mi się wydaję, że to co kupujemy nie jest “nasze na własność”. Przecież nie możesz “kupić gry” gdyby tak było to byś został jej dosłownym posiadaczem, mam na myśli, że miałbyś do niej wszystkie prawa i mógł robić co chcesz typu zmieniać kod gry i wrzucać to na internet itd. Kiedy “kupujemy gre” dostajemy licencje na korzystanie z niej, a nie że ją dostajemy na własność więc twoja teoria nie ma sensu trochę. Gdybyśmy mogli kupić grę na własność to moglibyśmy być jej producentem a nie jesteśmy. A co do tego, że trzeba urochimc steam żeby uruchomić grę nie wiem w czym przeszkadza poświęcić 2 minutki podczas których możesz iść po picie żeby włączył się steam.

 6. Lepiej na GOGu kupować Gry, przynajmniej to co kupujemy jest Nasze na Własność i można używać bez GOG Galaxy. A to co jest kupowane na Steam jest nam tylko dożywotnio wypożyczone i do tego bez kliena Steam nie uruchomimy Gier

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE