Advertisement
Strona głównaGryAktualnościPowstaje LEGO Star Wars: Skywalker Saga - cała historia Star Wars w...

Powstaje LEGO Star Wars: Skywalker Saga – cała historia Star Wars w jednym miejscu

Polskie kina przeżywają oblężenie z okazji premiery Star Wars: Skywalker Odrodzenie”, a tymczasem powstaje kolejna gra z tego uniwersum. Nie chodzi tu jednak o kolejną część ciepło przyjętego Star Wars Jedi: Fallen Order, a kolejną grę w świecie klocków LEGO.

Seria LEGO stara się być na bieżąco z wszystkimi głównymi filmami Star Wars. Mieliśmy więc już część opartą o najstarszą trylogię, była część poświęcona “trylogii prequeli”, a teraz powstaje gra oparta o najnowsze części.

Zobacz: LEGO Stranger Things – gratka dla miłośników serialu przy kasie

Mają one zostać zebrane pod wspólnym tytułem Skywalker Saga. Będzie to nie tylko “egranizacja” najnowszej trylogii, ale też odświeżona wersja poprzednich. Jej premierę zapowiedziano na nieokreślony jeszcze moment w przyszłym roku. Takie opóźnienie względem premiery filmu może nieco dziwić, bo na pewno wtedy już emocje opadną. Mimo wszystko, każda z gier z uniwersum Gwiezdnych Wojen w świecie LEGO zbierała wysokie oceny, więc teraz zapewne nie będzie inaczej. Pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość. A póki co mamy dla Was trailer tej produkcji.

Trailer LEGO Star Wars: Skywalker Saga

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię