Strona głównaWiadomościLG Display zapowiada najmniejszy panel OLED

LG Display zapowiada najmniejszy panel OLED

Firma LG Display przedstawiła szczegółowe informacje na temat paneli OLED, które ma dostarczać w tym roku producentom telewizorów. Znajdzie się tam także 42-calowy panel OLED, który tym samym będzie najmniejszym dostępnym na rynku.

Z linii produkcyjnej zejdą także panele o przekątnej 83-cale, które prawdopodobnie trafią do TV serii Bravia, którą Sony zaprezentowało kilka dni temu. Oznacza to, że w tym roku do sprzedaży trafią telewizory OLED z matrycami 42, 48, 55, 65, 77, 83 oraz 88 cali. LG Display twierdzi również, że do oferty wprowadza 77-calowy panel nowej generacji, którego wydajność jest o 20 procent wyższa w porównaniu do obecnych paneli.

LG Display

Zobacz: PlayerUnknown’s Battlegrounds wprowadza system reputacji

Firma przedstawiła również koncepcję Smart Bed, TV z przezroczystym panelem OLED oraz 48-calowy elastyczny panel, który z płaskiego TV może zmienić się w zakrzywiony gamingowy monitor.

LG Display jest producentem komponentów i sam nie wypuszcza na rynek produktów konsumenckich. Nie jest zatem jasne, kto w tym roku wprowadzi do sprzedaży 42-calowy telewizor. LG Electronics nie zaprezentowała jeszcze pełnej listy TV OLED na ten rok.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię