Strona głównaWiadomościLian Li DK-05, czyli obudowa i biurko w jednym i to na...

Lian Li DK-05, czyli obudowa i biurko w jednym i to na dwa komputery

Firma Lian Li słynie z produkcji przede wszystkim obudów do komputerów. Jednak w ofercie tego producenta znajdują się także biurka, które również mogą pełnić rolę „magazynów” na podzespoły. Nowy model DK-05 pomieści aż dwie platformy.

Lian Li DK-05 to nowe biurko, które powinno zadowolić najbardziej wymagających użytkowników, w tym streamerów, którzy wykorzystują aż dwa komputery jednocześnie. Mebel wykonany jest z aluminium, a powierzchnia blatu to hartowane szkło o wymiarach 140 x 78 cm. We wnętrzu znajdziemy miejsce aż na dwie platformy z płytami głównymi w formacie mini-ITX, Micro ATX, ATX, a nawet E-ATX. Każdy z nich dysponuje osobnym systemem chłodzenia cieczą oraz miejscem na zasilacz. Konkretnie zmieścimy w środku maksymalnie trzy chłodnice 360 mm i jedną 420 mm. Znajdzie się również przestrzeń dla trzech pomp.

Obudowo-biurko może pomieścić maksymalnie osiem dysków w rozmiarze 3,5 cala oraz pięć w formacie 2,5 cala. Producent przewidział miejsce dla kart graficznych o długości do 360 mm Dla każdego z komputerów na front mebla wyprowadzono osobne porty: HDMI, dwa USB 3.0 oraz jeden USB 3.1 typu C. Na obu panelach znajdziemy też pokrętła do regulacji podświetlenia RGB LED. Firma Lian Li nie zapomniała nawet o 5,25-calowej zatoce na napęd optyczny lub kieszeń na dysk twardy. Biurko DK-05 ma również regulowane nóżki, które pozwalają na ustawienie wysokości blatu w zakresie od 69 cm (pozycja siedząca) do 118 cm (pozycja stojąca).

Niestety, biurko Lian Li DK-05 ma jedną, ale bardzo poważną wadę. Chodzi o cenę. Za mebel trzeba zapłacić aż 2100 dolarów, co daje kwotę ponad 7500 zł według aktualnego, bardzo niskiego kursu dolara. Za to można kupić już bardzo dobry komputer dla gracza, a tutaj mowa o samej obudowie w formie biurka. Trochę to szalone, co nie?

Źródło: TechSpot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię