Strona głównaWiadomościRozrywkaLiga Sprawiedliwości - pojawił się nowy, oficjalny trailer

Liga Sprawiedliwości – pojawił się nowy, oficjalny trailer

Za około miesiąc pojawi się Liga Sprawiedliwości w reżyserii Zacka Snydera. Warner Bros. wypuściło właśnie nowy trailer filmu.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera toczy się po wydarzeniach z filmu Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości, gdzie Batman i Wonder Woman tworzą drużynę superbohaterów. W drużynie tej znajdują się też Flash, Aquaman i Cyborg. Gra ma uchronić świat przed Steppenwolfem.

Zobacz: Liga Sprawiedliwości – HBO Max ogłasza wersję reżyserską

Trailer zaczyna się kwestią Lexa Luthora “Bóg jest martwy” i, jak można się spodziewać, prezentuje nowy wizerunek Jokera, granego przez Jadera Leto. 

Pierwsza wersja Ligi Sprawiedliwości pojawiła się w listopadzie 2017 roku. Snyder był jej oryginalnym reżyserem, ale musiał zrezygnować z powodów osobistych w trakcie post-produkcji. Tym samym, rolę reżysera przejął Joss Whedon. Po premierze fani ostro krytykowali wkład Whedona i stworzyli internetową kampanię, prosząc w niej Warner Bros. o wypuszczenie oryginalnej wersji Snydera.

Oprócz oryginalnej wizji filmu, dodana do niego zostanie nowa zawartość – jak chociażby Joker grany przez Jareda Leto. Premierę filmu w HBO Max zapowiedziano na 18 marca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceThe Verge
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię