Strona głównaGryAktualnościModern Warfare 2 - remaster multiplayera z nieoficjalną datą premiery

Modern Warfare 2 – remaster multiplayera z nieoficjalną datą premiery

Według najnowszych, nieoficjalnych jeszcze informacji, remaster multiplayera Modern Warfare 2 ma się pojawić jeszcze w tym roku.

Ostatnio fani Call of Duty właściwie co roku dostają coś nowego. Tym samym, gracze mają coraz większy wybór jeśli chodzi o rodzaje rozgrywki. Z czasem udało się zbudować całkiem pokaźny fanbase i mamy nadzieję, że kolejne wieści na temat serii wszystkich ucieszą. Oto nadciąga remaster multiplayera z MW 2.

Zobacz: Modern Warfare 2: fani stworzyli moda z trybem multiplayer

Remaster MW 2 będzie uzupełnieniem tej podserii, szczególnie, że pierwsza część MW swoją odświeżoną wersję ma już od pewnego czasu. Także w Warzone ostatnia cutscenka składa się na historię opowiadaną przez MW 1 i 2. Wiele wskazuje na to, że remaster MW 2 powinien się pojawić w tym samym czasie co kampania z MW 3.

Call of Duty Modern Warfare 2

Bardziej szczegółowe przecieki informują, że remaster Modern Warfare 2 powinien się pojawić w tym roku, pomiędzy majem a lipcem, jednak zanim zagramy w finalną grę, powinniśmy jeszcze mieć szansę na udział w becie. Gra powinna mieć system Przepustki Bitewnej zamiast lootboxów oraz zawierać kilka ulubionych map, jak Highrise i Terminal.

Jak zwykle, wszystkie przecieki, jakkolwiek pewne by się nie wydawały, należy traktować z rezerwą – tym bardziej, że nic nie zostało oficjalnie potwierdzone.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię