Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaLiga Sprawiedliwości - HBO Max ogłasza wersję reżyserską

Liga Sprawiedliwości – HBO Max ogłasza wersję reżyserską

Czasem warto wytrwale prosić ulubionych twórców o wydanie czegoś, na co bardzo czekamy. Przekonali się o tym wszyscy fani filmu Liga Sprawiedliwości.

HBO Max oraz Warner Bros. Pictures ogłosiły dzisiaj, że w 2021 roku ukaże się światowa premiera wersji reżyserskiej Ligi Sprawiedliwości, kręconej przez Zacka Snydera. Informację o tym przekazał sam reżyser.

Fani w 2017 roku zorganizowali akcję #ReleaseTheSnyderCut, która istnym huraganem przetoczyła się przez social media. Miała ona oczywiście zachęcić wytwórnię Warner Bros. do udostępnienia wersji reżyserskiej filmu. W sumie hashtag związany z akcją pojawił się nie tylko w mediach społecznościowych, ale też w niezliczonej liczbie artykułów prasowych. Była to jedna z najsilniejszych akcji fanów kina oraz komiksów ostatnich lat.

Zobacz: Batmobil w nowym filmie The Batman wygląda rewelacyjnie

Wraz z ogłoszeniem „director’s cut” Ligi Sprawiedliwości, Snyder podziękował HBO Max i Warner Brothers za gest wspierający artystów i pozwalający im pokazać ich wizję. Podobny gest uczynił również w kierunku fanów zaangażowanych w akcję.

Zobacz: Matrix – Warner Bros chce wznowić prace na planie 4. części filmu

W filmie Liga Sprawiedliwości widzimy jak Bruce Wayne, wspólnie z Dianą Prince organizują ekipę superbohaterów, w której – oprócz Batmana i Wonder Woman – ze złem i niesprawiedliwością walczą Aquaman, Cyborg i Flash. Scenariusz do filmu napisał Chris Terrio.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię