Strona głównaGryAktualnościLimitowana edycja Darksiders Genesis zawiera grę planszową

Limitowana edycja Darksiders Genesis zawiera grę planszową

Okazja dla prawdziwych kolekcjonerów.

Na początku czerwca zobaczyliśmy kolejny krok w rozwoju popularnej serii gier akcji. Tym razem twórcy postanowili odejść na chwilę od oryginalnej trylogii i zdecydowali się na spin-off, próbując zagarnąć część tego słynnego tortu, przy którym samotnie siedzi ostatnio Path of Exile.

Zobacz: Diablo 4 – europejscy pracownicy Blizzard widzieli już grę. Kiedy zapowiedź i premiera?

Fragmenty gameplayu krążące już po internecie jasno dają do zrozumienia, że mamy do czynienia z kolejnym hack n’ slashem. Chociaż rozgrywka z E3 pokazuje kilka ciekawych elementów, jak dynamiczna praca kamery czy zręcznościowe mechaniki wplecione w mordowanie potworów, na sukces w tym gatunku składa się wiele różnych czynników.

Ciężko powiedzieć, czy wyceniona na 380$ Nephilim Edition jest jednym z nich. Limitowana do 5000 sztuk edycja zawiera 22-centymetrową figurkę, artbook, soundtrack, steelbook, kilka naklejek oraz… grę planszową.

Zamówienia można już składać na Amazonie. Gdyby dla kogoś takie wydatki okazały się zbyt duże, za 120 dolarów możecie stać się szczęśliwym posiadaczem wersji kolekcjonerskiej, która nie zawiera już gry planszowej, ale wciąż gwarantuje figurkę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię