Strona głównaGryAktualnościUbisoft zapowiada wydarzenia dla społeczności, Ubisoft Experience

Ubisoft zapowiada wydarzenia dla społeczności, Ubisoft Experience

Teraz dopiero okaże się, kto jest prawdziwym fanem Assassin’s Creed.

Na kanale YouTube Ubisoft Australia pojawił się wczoraj krótki materiał prezentujący nowy pomysł popularnego wydawcy na pozostawanie w stałym kontakcie ze swoją społecznością.

Zobacz: Ubisoft cieszy się, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje dopiero w 2020 roku

Projekt nazywa się Ubisoft Experience i na razie ma odbyć się w trzech miastach na całym świecie. Pierwszym z nich będzie Sydney, od 14 do 15 września. Jak pokazuje powyższe wideo, uczestnicy będą mieli okazję spotkać osoby odpowiedzialne za największe tytuły Ubisoftu, zrobić sobie kilka zdjęć, wziąć udział w panelach oraz zagrać w najpopularniejsze gry od tego wydawcy.

Wśród dostępnych do sprawdzenia produkcji mają znaleźć się te, które nie doczekały się jeszcze swojej premiery. Podczas Ubisoft Experience w Australii gracze będą mieli okazję przetestować bowiem m.in. Watch Dogs: Legion, Ghost Recon: Breakpoint, Beyond Good & Evil 2 oraz Roller Champions.

Bilety na to wydarzenie kosztują 20$, a cały zysk z ich sprzedaży powędruje do fundacji R U OK? Chociaż na efekty tego pomysłu będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, gdyby okazał się on sukcesem, może któregoś dnia doczekamy się również możliwości sprawdzenia nadchodzących premier Ubisoftu w Warszawie, Krakowie czy Gdańsku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię