Strona głównaGryAktualnościDiablo 4 – europejscy pracownicy Blizzard widzieli już grę. Kiedy zapowiedź i...

Diablo 4 – europejscy pracownicy Blizzard widzieli już grę. Kiedy zapowiedź i premiera?

Według informacji przekazanych przez francuski dziennik Le Monde, produkcja Diablo 4 jest na dobrej drodze. Pracownicy europejskiego oddziału Blizzard wieli już grę. Mamy więc spore szanse na prezentację gry w ciągu kilku miesięcy. A kiedy trafi na półki sklepowe?

Obecnie Blizzard skupia się mocno na produkcji Diablo oraz nowej gry spod znaku Overwatch. To spowodowało, że deweloper anulował tworzenie strzelanki osadzonej w uniwersum StarCraft. Jak możemy przeczytać we francuskim Le Monde:

A co z przyszłością Blizzarda? Poszczególne zespoły pracujące w firmie miały już możliwość zobaczyć długo oczekiwanego Diablo 4. Wiedzą także o kolejnej grze rozgrywającej się w świecie Overwatch. Gry zadebiutują jednak najwcześniej w 2020 roku, ale żaden z pracowników w Versailles nie wie, czy będzie wtedy jeszcze pracował w Blizzard.

Zobacz: Kolejne rozszerzenie Path of Exile będzie lepsze od Diablo 4

Blizzard planuje zwolnić około 30 procent pracowników z europejskiego oddziału firmy. W ten sposób chcą zwiększyć zyski firmy. Deweloper ma duże parcie na sukces Diablo 4. Możliwe, że grę zobaczymy podczas tegorocznego BlizzConu, który odbędzie się w listopadzie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcelemonde
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię