Strona głównaWiadomościLogan Paul naraził się fanom Nintendo, wykorzystując Game Boye do pewnego projektu

Logan Paul naraził się fanom Nintendo, wykorzystując Game Boye do pewnego projektu

Paul Logan mocno zdenerwował fanów, gdy zobaczyli co zrobił z klasycznymi konsolkami Nintendo Game Boy Color.

Czasem robicie coś w domowym zaciszu i wydaje Wam się, że to będzie coś spoko, więc dzielicie się tym z ludźmi w sieci – tylko po to, by zostać obrzuceni błotem? To właśnie spotkało youtubera i aktora, Logana Paula, który wpadł na pomysł, by “zamknąć” kolekcję Game Boyów Color w żywicy, tworząc z nich oryginalny blat stołu.

Logan Paul i jego projekt z Game Boyów

Logan Paul wrzucił swój projekt w postaci filmu na Tik Toka oraz Twittera 26 grudnia. Wziął 15 Game Boyów Color, w tym konsolkę, która wyglądała jak limitowana edycja w kolorach Pokemon i zatopił je w sporej ilości żywicy epoksydowej. Potem owinął wszystko metalową ramą, również w klimatach Pokemon (Pokeball właściwie).

Potem umieścił jeszcze jedno, krótsze nagranie, pokazujące podświetlenie i zmianę kolorów “blatu”. I trzeba przyznać, że efekt jest świetny, jest także doskonałym sposobem zachowania historii gamingu przez ponowne wykorzystanie w celach artystycznych czegoś starego. Jednak nie wszyscy podzielają takie zdanie.

Zobacz: WiiBoy Color – Nintendo Wii wielkości Game Boy’a

Dla niektórych projekt youtubera to niemal świętokradztwo, polegające na tym, że “włożono czyjąś radość w żywicę i zniszczono ją”, że tak zacytuję jednego z użytkowników. Inny powiedział, że topienie konsolek w żywicy nie było konieczne dla projektu, jeszcze inny podpowiadał inne formy stworzenia takiego stołu. Najwięcej jednak jest głosów oburzenia z powodu zniszczenia 15 konsolek. Nikt natomiast nie wziął pod uwagę, że konsolki mogły być już wcześniej uszkodzone, a poza tym – nadal łatwo je kupić na Amazonie, eBayu i w komisach. Logan ma na koncie sporo kontrowersyjnych akcji, jak chociażby ta z filmem z Lasu Samobójców, ale „projekt Nintendo” raczej nie był jedną z nich. Ale internet jak zwykle wie lepiej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię