Strona głównaWiadomościLogitech G502 Hero – myszka w nowej wersji z jeszcze lepszym sensorem

Logitech G502 Hero – myszka w nowej wersji z jeszcze lepszym sensorem

Logitech G502 to jedna z najbardziej znanych i lubianych myszek dla graczy. Jej problem polega na tym, że zadebiutowała w 2014 roku, więc technologicznie jest już trochę przestarzała. Dlatego wiele osób powinno się ucieszyć z wprowadzenia na rynek nowej wersji gryzonia – G502 Hero z dużo lepszym sensorem.

Nowa wersja gryzonia wyposażona jest w najnowszy sensor optyczny Hero (High Efficiency Rated Optical), który pod względem możliwości nie ustępuje modelowi PMW 3366, a na papierze jest od niego nawet lepszy. W praktyce nie powinniśmy odczuć żadnej różnicy między tymi czujnikami – każdy jest praktycznie pozbawiony wad.

Logitech G502 Hero oferuje maksymalną czułość na poziomie 16 000 DPI. To nieco więcej niż wspominany sensor PMW3366, który oferował 12 000 DPI. Z drugiej strony są to wartości nieużywalne, nawet przy rozdzielczości 4K Ultra HD. Oczywiście czujnik zapewnia bardzo dobre prędkości maksymalne i powinien być pozbawiony wszelkich niepożądanych efektów, np. akceleracji, interpolacji czy też szumów.

W sumie gryzoń ma 11 przycisków, które można programować dzięki Logitech Gaming Software. Wagę myszki można regulować za pomocą 5 ciężarków o masie 3,6 grama każdy. Oczywiście nie brakuje też podświetlenia RGB LED. Pod przyciskami głównymi Logitech zastosował markowe przełączniki Omron, których trwałość jest szacowana na 50 mln aktywacji.

Logitech G502 Hero zadebiutuje na sklepowych półkach w październiku w sugerowanej cenie 389 złotych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Source Logitech
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię