Strona głównaWiadomościAkcesoriaLogitech MX518 – powrót legendarnej myszki dla graczy

Logitech MX518 – powrót legendarnej myszki dla graczy

Firma Logitech zaprezentowała nową myszka dla graczy o nazwie MX518. Chociaż nie wiem czy słowo „nowa” jest tutaj odpowiednie, ponieważ jest to powrót legendarnego wręcz i wyczekiwanego przez wielu modelu.

Logitech MX518 dla wielu była najlepszą myszka dla graczy wszechczasów. Oczywiście trudno to jednoznacznie stwierdzić, ale z pewnością był to niezwykle udany model, który cieszył się sporym powodzeniem. Czy jego następca ma szansę na takim sam sukces? Wszystko na to wskazuje, bo Logitech zrobił dokładnie to, co zrobić należało.

Zobacz: Angielski Festiwal Fortnite Live kompletną katastrofą

Nowy gryzoń zachował rozmiar i kształt swojego pierwowzoru. Jedyne zmiany znajdziemy we wnętrzu. Szwajcarska firma wyposażyła Logitech MX518 w najnowsze rozwiązania, które sprawiają, że legenda ma szansę stać się jeszcze lepsza. To między innymi precyzyjny sensor HERO 16K, 32-bitowy procesor ARM oraz czas reakcji na poziomie 1 ms. Nie zabrakło też wbudowanej pamięci, która pozwala na zapisywanie ustawień. Oprócz tego Logitech MX518 to też nowe, lepsze materiały wykonania.

Cena? Niestety nie jest mała. Logitech MX518 kosztuje 60 dolarów, co daje (według aktualnego kursu) kwotę około 230 złotych. Biorąc pod uwagę polskie realia możemy oczekiwać ceny w granicach 250-300 zł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię