Strona głównaGryDarmowy, unikalny skin i 5 paczek do Apex Legends

Darmowy, unikalny skin i 5 paczek do Apex Legends

Podejrzewam, że większość z Was porzuciła już Fortnite’a na rzecz Apex Legends. Jeśli tak, to macie teraz okazję zdobyć unikalny skin do postaci Pathfindera. Wystarczy tylko, że macie wykupiony abonament Twitch Prime.

Twitch Prime to wiele udogodnień. W ramach abonamentu możecie co miesiąc wręczyć jedną subskrypcję. Macie też dostęp do serwisu streamingowego Prime Videos czy też unikalnych emotek. Oprócz tego Twitch regularnie przygotowuje ekskluzywne zawartości w postaci skrzynek, dodatków, skinów, a czasami nawet darmowych gier. Tym razem za darmo możecie zdobyć unikalną skórkę do Apex Legends, a konkretnie do postaci Pathfindera.

Zobacz: To będą nowi bohaterowie Apex Legends? Znamy ich umiejętności

Aby to zrobić, musicie mieć wykupiony abonament Twitch Prime lub skorzystać z pierwszego, darmowego miesiąca (o ile nie korzystaliście z tego wcześniej). Następnie wystarczy przejść do ustawień serwisu i połączyć konto z profilem EA. Po chwili skin Omega Point wraz z pięcioma Apex Packs powinien zostać dodany do waszego konta Apex Legends. Co ważne, to jedyny sposób na zdobycie skórki. Prawdopodobnie nie będzie ona dostępna nigdzie indziej, dlatego cały czas używałem przy niej określenia „unikalna”.

Zobacz: Apex Legends – w plikach znaleziono wzmianki na temat nowych trybów rozgrywki

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię