Strona głównaGryAktualnościLords of the Fallen – dzięki nowej aktualizacji gracze przestaną rwać włosy...

Lords of the Fallen – dzięki nowej aktualizacji gracze przestaną rwać włosy z głowy

Chyba już wszyscy zdążyli się przyzwyczaić, że premiera jakiekolwiek gry nie może odbyć się bez problemów. Podobnie było z rebootem Lords of the Fallen. Gra w wersji Steam miała problemy z optymalizacją.

Do sieci trafiła aktualizacja oznaczona numerem 1.1.191 wprowadzająca do Lords of the Fallen obsługę DLSS 3. Gra napędzana jest przez UE 5 Jak stwierdzili twórcy Hexworks:

Zdecydowaliśmy się tymczasowo wyłączyć generowanie klatek do czasu, aż nasza współpraca z firmą NVIDIA umożliwi nam dostarczenie bardziej stabilnych sterowników. To działanie ma na celu zapobieganie awariom, których doświadczają niektórzy gracze podczas korzystania z nowych procesorów graficznych z serii 40.

Hexworks dodał także poprawkę błędu, który mógł wystąpić w przypadku niektórych procesorów graficznych z serii 30 i 40. Błąd mógł powodować awarię gry nawet przy automatycznym ustawieniu parametrów graficznych. Zespół sugeruje również użycie ustawień mniejszych niż dostępna pamięć VRAM, w przeciwnym razie gra się zawiesi. Czyli podobnie jak w innych grach działających z wykorzystaniem silnika UE5. Zbliżenie się lub przekroczenie dostępnej pamięci oznacza zawieszanie lub brak możliwości odpalenia tytułu.

Aktualizacja Lords of the Fallen powinna pobrać się automatycznie. Poza tym do gry zostały wprowadzone inne poprawki m.in. w balansie rozgrywki, bossach, rozgrywce pvp, efektach audio i inne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię