Strona głównaGryAktualnościFan GTA 5 wystrugał mapę Los Santos w drewnie

Fan GTA 5 wystrugał mapę Los Santos w drewnie

Wszyscy miłośnicy GTA 5 wiedzą, że akcja gry rozgrywa się w fikcyjnym mieście Los Santos, które częściowo wzorowane jest na Los Angeles w Kalifornii. A co byście powiedzieli na mapę miasta wystruganą w drewnie, którą można powiesić na ścianie? Tak, macie rację – wyglądałoby to rewelacyjnie.

Właśnie takim projektem pochwalił się jeden z użytkowników Reddita. W trakcie kwarantanny związanej z pandemią koronawirusa zaczął on nowy projekt, który polegał na wystruganiu mapy Los Santos. Niedawno udało mu się go zakończyć i postanowił efektami podzielić się ze światem. Trzeba przyznać, że te są po prostu rewelacyjne. Nie sposób nie docenić ogromnego przyłożenia do detali. Na mapie widać niemal każda ulicą i wszystkie charakterystyczne lokacje. To prawdopodobnie jeden z wymarzonych prezentów dla każdego fana GTA 5.

GTA Wood Map – My Quarantine Project from gaming

Co ciekawe, nie jest to pierwszy projekt tej osoby. Tak naprawdę Originartwork, bo tak brzmi jego pseudonim na Reddicie, prowadzi sklep, gdzie sprzedaje swoje wyroby z drewna. Możecie tam kupić między innymi mapy wybranych miast, mapy z kolejnych sezonów Fortnite’a, plan Millenium Falcona, czyli statku Hana Solo, mapę Hogwartu, Westeros czy też Śródziemia. Niestety, nie są to rzeczy tanie. Wspominana mapa Los Santos z GTA V to koszt rzędu 130 dolarów, co według aktualnego kursu daje kwotę około 515 złotych. Niemało, ale musicie wiedzieć, że stworzenie czegoś takiego zajmuje mnóstwo czasu.

Originartwork przyznał, że aktualnie pracuje nad mapą z gry Red Dead Redemption 2, ale z powodu rozmiaru i tym samym liczby lokacji przewiduje, że zajmie mu to więcej czasu niż wcześniejsze projekty. Nie zmienia to faktu, że jego wyrobu z drewna wyglądają rewelacyjnie.

Aktualne ceny GTA 5:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię