Strona głównaGryAktualnościLost Ark dostanie nowe serwery przed premierą free to play

Lost Ark dostanie nowe serwery przed premierą free to play

Serwery Amazonu mają przed sobą poważne wyzwanie. Już dzisiaj o 18:00 Lost Ark będzie dostępny za darmo. 

Lost Ark przyjął się świetnie i zaliczył bardzo udaną premierę dla posiadaczy Founder’s Packów. We wtorek gra ustanowiła rekord graczy online w wysokości 530 tysięcy, który dzisiaj może spokojnie zostać pobity.

Zobacz: Rockstar Games sprzedał już ponad 160 milionów sztuk GTA 5

Serwery Amazonu działają na razie bezproblemowo i tylko na niektórych, wyjątkowo popularnych światach trzeba stać w kolejkach. Gracze obawiali się jednak, że kiedy nowe MMORPG stanie się darmowe, obciążenie niektórych serwerów będzie zbyt duże i znów trafimy w długie kolejki, podobnie jak w przypadku New World.

Amazon ma dwa rozwiązania tej sytuacji. Pierwsze z nich to ograniczenie zakładania pierwszych postaci na najbardziej popularnych serwerach. W Europie są to Kadan, Trixion, Thirain, Zinnervale i Asta. Oprócz tego wydawca zdecydował się dodać 15 nowych serwerów na całym świecie. Ameryka Północna dostanie siedem, Europa sześć, a Ameryka Południowa dwa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię