Strona głównaEsportLost Ark - zapowiedź turnieju 3v3 PvP HotSeat

Lost Ark – zapowiedź turnieju 3v3 PvP HotSeat

Już w ten weekend odbędzie się pierwszy, otwarty dla polskiej społeczności turniej Lost Ark. Gracze będą rywalizować w formacie 3v3 TDM.

W ramach zapowiedzi nadchodzącego turnieju HotSeat zorganizował niedawno showmatch dla polskich streamerów Lost Ark. Teraz rywalizację otwarto dla całej społeczności i zachęcono trzyosobowe drużyny do udziału w turnieju PvP.

Zobacz: Elden Ring – nowy exploit w walce z Radahnem

Lost Ark

Turniej organizowany we współpracy z Discordem Lost Ark Polska rozpocznie się w sobotę, 9 kwietnia o 14:15. Pierwszego dnia odbędzie się faza grupowa, która wyłoni najlepszą ósemkę ze wszystkich zgłoszonych drużyn. W niedzielę obejrzymy z kolei finały w klasycznej drabince double elimination, gdzie wszystkie mecze będą rozegrane w formacie BO5.

Wszystkie szczegóły dotyczące turnieju znajdziecie tutaj. Mecze będą transmitowane na kanale HotSeat_GG na Twitchu. Spotkania skomentują ZdechłyŚlimak, Melkor oraz Kiltane.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię