Strona głównaWiadomościZnany streamer z banem na Twitchu. Prawdopodobnie za... skin Disrespecta

Znany streamer z banem na Twitchu. Prawdopodobnie za… skin Disrespecta

Nie znamy kulisów bana Dr Disrespecta, ale chyba musiał zaleźć za skórę Twitchowi. Dziś LotharHS dostał bana prawdopodobnie z jego powodu.

Jak podaje strona StreamerBans, znany polski streamer LotharHS, współpracujący z esportową organizacją G2, cztery godziny temu dostał bana na Twitchu. Jeśli spróbujemy wyszukać kanał streamera – dostaniemy tylko informację, że potrzebujemy wehikułu czasu. Według niepotwierdzonych do tej pory informacji, bana tego “zarobił” grając w Rogue Company skinem… nawiązującym do postaci Dra Disrespecta. 

LotharHS

Regulamin Twitcha jasno określa, że zbanowani streamerzy nie mogą się pojawiać na transmisjach innych osób. Ale do tej pory zawsze chodziło o pojawienie się streamera jako takiego, z krwi i kości. Jeśli informacje o banie za skina się potwierdzą, byłby to chyba pierwszy taki przypadek w historii najbardziej znanej platformy streamingowej. 

Zobacz: Call of Duty: Black Ops Cold War – jak zdobyć dostęp do bety na Twitchu?

Przypomnijmy, że Dr Disrespect dostał permanentnego bana na Twitchu pod koniec czerwca tego roku. Do tej pory żadna ze stron nie ujawniła powodu nałożenia blokady, jednak streamer kilkukrotnie wspominał o podjęciu kroków prawnych, a w spekulacjach często jako powód podaje się reakcję na wygórowane żądania finansowe Disrespecta wobec Twitcha.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTwitter
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię